Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Społeczniczka z Lubartowa chce 500 tys. zł odszkodowania za katastrofę smoleńską

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2016 r. o 08:30 Powrót do artykułu
Jak Lewartów ma takich "działaczy od siedmiu boleści" to współczuję...... Co to za dziwna kobieta - kodziara czy co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak społeczniczka może się domagać od państwa kasy ,to jakiś absurd, jeśli już to najwyżej od Paligłupa i od Bolka którzy te dyrdymały wygadują .Jak ma trochę rozumu ta społeczniczka to niech poczyta jak wyjaśniają katastrofy Holndrzy czy Amerykanie. Baba robi sobie jaja z wymiaru sprawiedliwości. Mam nadzieję, że sąd obciąży ją kosztami procesu i mam nadzieję, że to będą baaardzo wysokie koszty. Odechce jej się żartów. Niech składa sobie do Rzeplińskiego na Berdyczów - kodaizra ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta to zawsze wiochy narobi i się śmieją z Lubartowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Składam wniosek o zbadanie tej kobiety przez psychiatrę,uważam że ma niepoukładane pod kopułą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się ze wszystkim. Dosyć podziałów między Polakami. Polak Polakowi wilkiem, nie trzeba wrogów zewnętrznych, my się pozagryzamy sami. Do kościółka marsz nienawistnicy, spowiadać się z nienawiści do Jezusa Króla Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to to!! miłosierni wykonują rozkazy króla polski, czy co? opamiętajcie się, ludzie ***noizz.pl/spoleczenstwo/intronizacja-jezusa-na-krola-polski-o-co-chodzi/3b8d1wp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! jestem za wyjaśnieniem przyczyn katastrofy i również wnoszę o 500.000 zł również dla mnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Ty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakim trzeba być tępym baranem żeby nie zrozumieć o co chodziło tej babce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sąd powinien przyjąć wniosek ale zgodnie z prawem by go rozpatrzyć powinna ta pani dokonać opłatę stosunkową w wysokości 5% wartości sporu czyli 25 tyś zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przecież widać po zdj że to nie jest normalna kobieta
Przecież widać po Twoim poście, że jesteś głupi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś sie kobicie pomyliło, niech pozew składa do króla europy, ryżego donka, on narobił tego bałaganu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja myślę,że każdy obywatel naszego kraju poniósł, ba nadal ponosi uszczerbek na zdrowiu za tą katastrofę!!! dłużej faktycznie nie da się zniesć tego napięcia, dlatego wszyscy powinniśmy dostac za nią odszkodowanie. PIS powinien ustalic stałą rekompensatę dla obywateli tego kraju np. 500++ i wyplacacac odszkodowanie co m-c, by móc życ gdonie w obliczu takiej tragedii i nie zwariować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysł w kontekscie składanych powtórnych wniosków o odszkodowania przez rodziny ofiar.Oni znaleźli sposób na bogacenie się.W rodzinie Gosiewskich jest dwie wdowy po Przemysławie i wyciągają ręce do skarbu państwa tak jakby Przemysław pracował za darmo i na służbie poległ.On miał solidne wynagrodzenie ,co rodzina odczuwała i wygórowane przywileje z którego tez rodzina korzystała.Do Smoleńska leciał z własnej i nie przymuszonej woli.Nawet Ci co protestują to nie przeciw odszkodowaniu.Może na skutek tego pozwu ktoś się opamięta????,że oprócz rodzin ofiar są jeszcze bardzo biedni podatnicy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, wszystko dla kobity jasne! Dla mnie tez! Tamto było cacy a teraz jest be! Niech Ci kobito zapłaci ten kto rozpaprał to wszystko! teraz na tronie w Brukseli za to partactwo siedzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wpłaciła 5% wartości sporu jako opłatę sądową? bo inaczej sad odrzuci to bez rozpatrywana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Elzbieto,juz pol FB mowi o Pani!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest protest tej Pani przeciwko temu , czego żądają lub zamierzają żądać tzw. Rodziny smoleńskie. Nie ma końca . A może rząd przetnie to grubą kresko bo Polska niedługo zbankrutuje przez te ich pozwy . Tak naprawdę to każdy z nas powinien zaprotestować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez mam już straty w psychice od ciągłego słowa "Smoleńsk". Proszę jeszcze o usunięcie z mediów wizerunków Pana Jarosława K , Beaty S a już szczególnie Antoniego M. Resztę jakoś przecierpię ale ta trójca powojuje u mnie stany depresyjne i myśli samobójcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chce odzskodowania za straty moralne jakie ponioslem wskutek dzialan rzadu kaczynskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...